Regio Eesti topo v2 mälukaart Garmini GPS seadmetele

71.16 

Regio Eesti topo v2 mälukaart Garmini GPS seadmetele

71.16 

  • Versioon 2.17 (detsember 2023)
  • Topokaart sobib eelkõige
    käsi-GPSidele
  • 32 GB MicroSD 
Tootekood: Garmin Eesti Topo Kategooria:

Kirjeldus

MicroSD (32 GB) mälukaardil Eesti topokaart Garmini GPS-seadmetele.

Eesti topo sisaldab teid, asulaid, kohanimesid, aadresse, hooneid, maakatet, huvipunkte, kõrgusjooni, reljeefivarjutust, Transpordiameti infot laevatatavate sisevete ja rannikumere kohta.
Aadressotsing toimib aadresspunktide järgi üle Eesti kõikides asulates, kus on nimedega tänavad ja hoonete numbrid. Otsitavad on ka numbritega majad väikekohtades. Talunimed on otsitavad huvipunktide alt.

NB! Veekogudele lisatud Transpordiameti veeteede andmed on informatiivsed ja illustratiivsed ning ei vasta merenavigatsiooni nõuetele. Neid uuendatakse üks kord aastas ja GPS-seadme ekraanil kuvatakse vähendatud mahus. Seega ei võta Transpordiamet ega OÜ Regio vastutust nende kasutamise eest. Merenavigatsiooniks soovitame kasutada ametlikke merekaarte.

Kaart Eesti topo sobib eelkõige käsi-GPSidele ning universaalsetele navigaatoritele või kaarti näitavatele spordi- ja fitness toodetele. Võib kasutada ka Nüvi ja Zümo tüüpi navigaatorites, kuid nendes soovitame pigem kasutada Regio Eesti teede kaarti, sest neis seadmetes võib reljeefiinfo jm lisade tõttu topokaardi kuvamine olla aeglane ning graafika moonutatud.

NB! Paljud uuemad seadmed (toodetud alates 2015) ei loe vanu, väiksema mahuga (alla 4GB) microSD mälukaarte. Nendes seadmetes vanemad Regio kaardiga mälukaardid (1GB ja 2 GB) ei tööta. Abi saab, kui kasutada uut Regio kaarti (ver. 2.xx), mis on uutel mälukaartidel.

Mälukaardi väljastame peale arve tasumist Teie poolt ostukorvis valitud viisil (pakiautomaat või kuller).

Kaardi aktiveerimine seadmes: seadme menüüs minge Seaded>Kaart>Kaardi info ja kontrollige, kas Eesti kaart on ära märgitud (‘linnuke’ kaardi ees). Seadme kiirema toimimise huvides soovitame Eestis navigeerides jätta valituks ainult Eesti kaart. Eestist välja minnes tuleks vastavalt Kaardi info seadeid muuta.

GPS teekondade ja punktide kasutamiseks arvutis on Garmin välja töötanud tasuta allalaaditava programmi BaseCampTM.

Nõuandeid kaardi kasutamiseks Garmini seadmetes leiate Regio blogist.

Uurige, kas Teie seade toetab 32 GB kaarte, Garmini seadmete müüjatelt, näiteks siin.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Regio Eesti topo v2 mälukaart Garmini GPS seadmetele”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi lisainfot