Regio Eesti teed v2 mälukaart

35.00

  • Versioon 2.11 (detsember 2020)
  • Järgmine uuendus juuni 2021
  • Teede kaart sobib eelkõige auto GPS seadmetele.
Kategooria:

Kirjeldus

MicroSD mälukaardil navigeeritav teede kaart Garmini GPS seadmetele.

Kaart sisaldab teid, asulaid, kohanimesid, aadresse, maakatet, hooneid, huvipunkte. Lisatud on kiiruspiirangute infot, v.a. üldlevinud piirangud 50 km/h asulates ja 90 km/h väljaspool asulaid. Piirangute info ei ole täiuslik.

Aadressotsing toimib aadresspunktide järgi üle Eesti kõikides asulates, kus on nimedega tänavad ja hoonete numbrid. Otsitavad on ka numbritega majad väikekohtades. Talunimed on otsitavad huvipunktide alt.

NB! Paljud uuemad seadmed (toodetud alates 2015) ei loe vanu, väiksema mahuga (alla 4GB) microSD mälukaarte. Nendes seadmetes vanemad Regio kaardiga mälukaardid (1GB ja 2 GB) ei tööta. Abi saab, kui kasutada uut Regio kaarti (ver. 2.xx), mis on uutel mälukaartidel.

Mälukaardi väljastame peale arve tasumist Teie poolt ostukorvis valitud viisil (Omniva kuller / Omniva pakiautomaat / postkontor).

Kaardi aktiveerimine seadmes: seadme menüüs minge Seaded>Kaart>Kaardi info ja kontrollige, kas Eesti kaart on ära märgitud (‘linnuke’ kaardi ees). Seadme kiirema toimimise huvides soovitame Eestis navigeerides jätta valituks ainult Eesti kaart. Eestist välja minnes tuleks vastavalt Kaardi info seadeid muuta.

GPS teekondade ja punktide kasutamiseks arvutis on Garmin välja töötanud tasuta allalaaditava programmi BaseCampTM.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Regio Eesti teed v2 mälukaart”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi lisainfot