Riigipilv teeb Regio teenused lihtsasti kättesaadavaks

Mis on Riigipilv?

See on riigi omandis olev pilv, milles on võimalik kasutada avaliku pilve teenuseid. Lisaks valitsussektorile on Riigipilve kasutajad kohalikud omavalitsused, elutähtsa teenuse osutajad, riigile IT teenuseid pakkuvad eraettevõtted ja tervishoiuteenuse osutajad. Riigipilv on ehitatud arvestades kõrgeima ISKE klassi H turvalisusnõudeid. Riigipilve haldab ja arendab Riigi IT Keskus.

Regio on Riigipilve koostööpartner ja üks teenusepakkuja – Riigipilv on kanal, mille kaudu on võimalik kasutada Regio API teenuseid, ehk siis üle interneti kasutada Regio ruumiandmeid.

Regio API teenused

Regio API teenused võimaldavad lihtsalt ja kiiresti üle interneti kasutada Regio ruumiandmeid Eesti ja Baltimaade kohta, olgu need siis aadressid, teekonna arvutamine ja navigatsioon, huviväärsuste (POI) andmed või erinevad aluskaardid.

Regio ruumiandmebaas on kõige täpsem, detailsem ja ajakohasem andmebaas Balti riikide kohta, mida uuendame igapäevaselt. Regio pakutavad navigatsiooniandmed ja neil baseeruvad erinevad teekonnaarvutamise teenused üle API on unikaalsed – oleme ainus ettevõte, kellel on nii detailsed ja nii rohkete atribuutidega navigeerimisandmed.

Lihtne kasutada

Regio API teenused on lihtsasti integreeritavad ja selge dokumentatsiooniga ning neid on võimalik klientide vajaduste järgi kohandada. Pakume ka tuge teenuse integreerimisel ja aitame leida parimad lahendused töövoo või rakendusega liidestamisel.

Regio API-t kasutades saate oma andmeid interaktiivsetel kaartidel näidata, luua dünaamilisi marsruutide planeerimise lahendusi, viia läbi geograafilisi analüüse või leida aadresse. Kõik see on käeulatuses vaid mõne lihtsa sammuga.

Täpsema API dokumentatsiooni leiate siit: Regio API docs & examples

Riigipilv annab Regio API teenustele lisaväärtuse ja vastupidi

Riigipilv on turvaline ja paindlik: see tagab andmete kaitse ja teenuste katkematu toimimise ning võimaldab hõlpsalt hallata IT ressursse vastavalt vajadusele – maksate vaid nende vahendite eest, mida tegelikult kasutate.

Lisaks klassikalistele pilveteenustele on Riigipilve kaudu võimalik kasutada ka Regio API teenuseid Pilverakenduse kaudu. Nii saab Riigipilve tellija kasutada teenuseid alates IT majutusest kuni näiteks aadressotsinguni või teekonna arvutuseni, ja seda kõike ühes keskkonnas.

Regio API teenuste kohta Riigipilves saab lähemalt lugeda siit: https://riigipilv.ee/teenused/pilverakendus/regio-ruumiandmete-api-regio

Veel postitusi

Mis peitub künka ja lohu taga? Reljeefikaardid aitavad avastada uusi varjatud sihtkohti

Regio värskes reisijuhis „Matkame Eestis” rääkis tuntud loodusfotograaf Jarek Jõepera, kuidas kõrguseinfoga kaardid aitavad tal leida uusi põnevaid kohti, kuhu minna: „Reljeefvarjutusega kaardilt näeb kõiki lohke ja muhke maastikul. Vanad raudteetammid, sõjaaegsed kaevikud, jõgede kaldajärsakud, sügaval metsas ja rabas asuvad saared, põndakud, oosid ja kriivad on väike osa sellest võlumaailmast.” Tõesti, Eesti maastik on küll … Vaata lähemalt

Bussireis

Kodumaine ringreis lastega – autovabalt!

Ühistranspordimatka idee kerkis esile ootamatust tõdemusest, et praeguste linnalaste jaoks võib rongi või trammiga sõitmine pakkuda samavõrd suurt elamust kui 19. sajandil talus kasvanud maalapsele. Nii juhtuski, et kaks isa ja viis last (vanuses 7–14) jätsid selle aasta juulikuus emad koju ja läksid mitmepäevasele ringreisile. Koju jäid ka autod. Kõik läks sujuvalt ja sõbralikult ning … Vaata lähemalt

Matka Eestis – selle suve parim valik! Nüüd on rännakute planeerimiseks olemas ka reisijuht.

Palmisaarele on sel suvel ja ilmselt ka sügisel kohati üsna keeruline jõuda. Peame oma puhkusereisid koomale tõmbama või ümber planeerima ja see on parim aeg avastada jälle Eestimaad. Kodumaised matkarajad on kõndimist väärt ja sel suvel on abiks ka täiesti uus Regio reisijuht „Matkame Eestis”. Kodumaise retke puhul tekib kaks põhiküsimust: kuhu minna ja kuidas … Vaata lähemalt