Riigipilv teeb Regio teenused lihtsasti kättesaadavaks

Mis on Riigipilv?

See on riigi omandis olev pilv, milles on võimalik kasutada avaliku pilve teenuseid. Lisaks valitsussektorile on Riigipilve kasutajad kohalikud omavalitsused, elutähtsa teenuse osutajad, riigile IT teenuseid pakkuvad eraettevõtted ja tervishoiuteenuse osutajad. Riigipilv on ehitatud arvestades kõrgeima ISKE klassi H turvalisusnõudeid. Riigipilve haldab ja arendab Riigi IT Keskus.

Regio on Riigipilve koostööpartner ja üks teenusepakkuja – Riigipilv on kanal, mille kaudu on võimalik kasutada Regio API teenuseid, ehk siis üle interneti kasutada Regio ruumiandmeid.

Regio API teenused

Regio API teenused võimaldavad lihtsalt ja kiiresti üle interneti kasutada Regio ruumiandmeid Eesti ja Baltimaade kohta, olgu need siis aadressid, teekonna arvutamine ja navigatsioon, huviväärsuste (POI) andmed või erinevad aluskaardid.

Regio ruumiandmebaas on kõige täpsem, detailsem ja ajakohasem andmebaas Balti riikide kohta, mida uuendame igapäevaselt. Regio pakutavad navigatsiooniandmed ja neil baseeruvad erinevad teekonnaarvutamise teenused üle API on unikaalsed – oleme ainus ettevõte, kellel on nii detailsed ja nii rohkete atribuutidega navigeerimisandmed.

Lihtne kasutada

Regio API teenused on lihtsasti integreeritavad ja selge dokumentatsiooniga ning neid on võimalik klientide vajaduste järgi kohandada. Pakume ka tuge teenuse integreerimisel ja aitame leida parimad lahendused töövoo või rakendusega liidestamisel.

Regio API-t kasutades saate oma andmeid interaktiivsetel kaartidel näidata, luua dünaamilisi marsruutide planeerimise lahendusi, viia läbi geograafilisi analüüse või leida aadresse. Kõik see on käeulatuses vaid mõne lihtsa sammuga.

Täpsema API dokumentatsiooni leiate siit: Regio API docs & examples

Riigipilv annab Regio API teenustele lisaväärtuse ja vastupidi

Riigipilv on turvaline ja paindlik: see tagab andmete kaitse ja teenuste katkematu toimimise ning võimaldab hõlpsalt hallata IT ressursse vastavalt vajadusele – maksate vaid nende vahendite eest, mida tegelikult kasutate.

Lisaks klassikalistele pilveteenustele on Riigipilve kaudu võimalik kasutada ka Regio API teenuseid Pilverakenduse kaudu. Nii saab Riigipilve tellija kasutada teenuseid alates IT majutusest kuni näiteks aadressotsinguni või teekonna arvutuseni, ja seda kõike ühes keskkonnas.

Regio API teenuste kohta Riigipilves saab lähemalt lugeda siit: https://riigipilv.ee/teenused/pilverakendus/regio-ruumiandmete-api-regio

Veel postitusi

Haarav, klassikalise ülesehitusega ajalooline krimisari

Äsja ilmus Regiolt uus krimiromaan „Budapesti spioon“. Tegu on Ungari kirjaniku Vilmos Kondori viieosalise krimisarja “Budapest noir” kolmanda raamatuga. Klassikalise ülesehitusega, suurepärases keeles kirja pandud ajalooline krimisari viib lugejad Ungarisse, Teise maailmasõja eelsesse ja aegsesse Budapesti. Sarja esimene raamat “Budapest noir” on viimaste aastakümnete kõige populaarsem Ungari kriminaalromaan. Raamat on tõlgitud juba paljudesse keeltesse ning … Vaata lähemalt

Kõrge sihtkoht: otsi kaardilt lähimad kõrguspunktid ja oledki leidnud uue avara vaatega reisisihi!

Sel nädalal algas koolivaheaeg ning paljud pered otsivad kohti, kuhu kodu lähedal minna – kas jalgsi, rattaga või autoga. Regio on selleks puhuks koostanud uutmoodi KAARDI, millele on kantud linnade ja valdade kõrgeimad kohad- kõrguspunktid. Võid seda võtta ka kui virtuaalset orienteerumisrada, et käia läbi oma lähima omavalitsuse kõige kõrgemad paigad. Foto: Raku järv. Autor: Silvia Pärmann Kuidas … Vaata lähemalt

Regiolaste aktiivne pärastlõuna sai sisustatud orienteerumisega

Oktoobrikuu hallil sügisesel päeval võtsid usinamad Regio töömesilased aja maha ning läksid üheskoos ettevõttega Seiklushunt orienteerumispäevakule. Ikka selleks, et kontoritööle vahelduseks aktiivselt värskes õhus liikuda. Sel korral toimus üritus meie kontori lähedal, start oli kõigile geograafidele südamelähedase Vanemuise 46 õppehoone vastas. Enamikule regiolastele oli see esmakordne kogemus orienteeruda spetsiaalse kaardi abil, ehkki varem olid eri tasemel ilmselt … Vaata lähemalt