Regio Baltimaade teed mälukaardi uuendus

10.16 

Regio Baltimaade teed mälukaardi uuendus

10.16 

  • Versioon 2.07 (detsember 2023)
  • Uuendatud kihid: teed, aadressid, hooned, huvipunktid
  • Uuendus on mõeldud kaardile Regio Baltimaade teed SD-mälukaardil
Tootekood: Balti teed uuendus Kategooria:

Kirjeldus

Regio kaart Baltimaade teed sobib ainult Garmini GPS seadmetele. Baltimaade teede uuendus sobib SD-kaardile, millel on varasem v2 verisoon Regio Baltimaade kaardist.

Enne uuenduse ostmist palume veenduda, et Teie Garmini GPS seadmega on võimalik kasutada sellises formaadis kaarte (vaadake toote infolehte ja www.garmin.com). Veenduge, et mälukaardil on olemas Regio Baltimaade kaardi varasem versioon koos litsentsifailidega. Kui Teil ei ole mälukaardil Regio Baltimaade teede kaarti, saate selle soetada siit.

Tähelepanu!

  • Allalaetav uuendus ei ole tagastatav.
  • Uuendus on kasutamiseks ainult ühes seadmes.
  • Vanematel GPS seadmetel (60CSx), võib kaardi kasutamisel esineda probleeme täpitähtedega. Siis peab kasutama tähte ilma kriipsude ja täppideta: Ä=A; Õ=O jne.

Kaart sisaldab Eesti, Läti, Leedu teid, asulaid, kohanimesid, aadresse, maakatet, hooneid ja huvipunkte, ehk vaatamisväärsuste infot. Lisatud on kiiruspiirangute info, v.a. üldlevinud piirangud 50 km/h asulates ja 90 km/h väljaspool asulaid. Piirangute info ei ole täiuslik.

Aadressotsing toimib aadresspunktide järgi Eesti, Läti ja Leedu asulates, kus on nimedega tänavad ja hoonete numbrid. Otsitavad on ka numbritega majad väikekohtades. Eesti piires on leitavad ka talunimed (huvipunktide alt).

GPS teekondade ja punktide kasutamiseks arvutis on Garmin välja töötanud tasuta allalaaditava programmi BaseCampTM.

Nõuandeid kaardi kasutamiseks Garmini seadmetes leiate Regio blogist.

Näpunäiteid mälukaardi uuenduste ja teemakaartide allalaadimiseks.

Küsi lisainfot