Matkame Eestis. Reisijuht

20.00 

Matkame Eestis. Reisijuht

20.00 

  • 256 lk, pehme köide
  • Mõõdud 14 × 24 cm
  • Reisijuhiga on kaasas voldikkaart mõõtudega 60 × 45 cm
  • Info 450 Eesti matkaraja kohta, palju põnevaid matkaideid ning mahukas ülevaade sellest, kuidas matkata, mida kaasa võtta jne.
  • Lehitse valitud lehekülgi siin

Laost otsas

Tootekood: 9789949599844 Kategooriad: ,

Kirjeldus

„Matkame Eestis“ on esimene reisijuht, kuhu on koondatud nii põhjalik ülevaade matkamisvõimaluste kohta Eestis. Raamatus on info 450 Eesti matkaraja kohta, palju põnevaid matkaideid ning mahukas ülevaade sellest, kuidas matkata, mida kaasa võtta jne.

Eesti on reisijuhis jagatud kolmeks matkapiirkonnaks: Põhja-Eesti, Lõuna-Eesti ja Lääne-Eesti koos saartega. Eesti matkarajad on samuti jagatud kolme kategooriasse: RMK rajad, terviserajad ja muud matkarajad. Kogu see info on ka reisijuhiga kaasas oleval voldikkaardil (60 × 45 cm).

Iga matkaraja kohta on reisijuhis lühike tutvustus ning info raja pikkuse ja asukoha kohta (nii aadressi kui ka koordinaadiga). Lisaks kirjeldatakse, kas rada on ringikujuline või edasi-tagasisuunaline, kas seal on laudtee, vaatetorn, lõkkekoht või telkimisplats ning kas on võimalik ligipääs ratastooliga.

Suure osa reisijuhist moodustavad inspireerivad lood sellest, kuhu ja kuidas matkama minna, mida tähele panna või mida matkale söögipooliseks kaasa võtta. Neist lugudest saab ka põnevaid ideid, mismoodi Eestit uutmoodi avastada. Reisijuhi kaasautoriteks on kümned kogenud matkajad ja Eestimaa tundjad, teiste seas fotograaf Jarek Jõepera, kes annab näpunäiteid, mida metsas pildistades tähele panna, ning Priit Kuusk ehk Wend, kes annab nõu, mida toidukotti kaasa pakkida. Eesti rahvusatlase koostaja Taavi Pae juhatab matkale mööda Õ-piiri ning vandeadvokaat Maria Mägi-Rohtmets kirjeldab, kuidas käituda, kui satute matkates eramaale. Reisiajakirjanik Kaido Einama annab nõu, kuidas metsast eksimata välja tulla.

Inspireerivaid lugusid Eestis matkamisest leiate ka meie blogist.

„Matkame Eestis“ kuulub Regio Eesti reisijuhtide sarja, kus varem on ilmunud „Eesti mõisad“, „EV 100 – riigi teekond. Eesti iseseisvusega seotud paigad“ ja „Eesti reisijuht“.

Lehitse valitud lehekülgi siin

Reisijuht on müügil ka Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes.

Välja antud aastal 2020.
ISBN: 9789949599844

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Matkame Eestis. Reisijuht”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi lisainfot