Maiasmoka atlas

6.00 

Allahindlus!

Maiasmoka atlas

6.00 

Tootekood: 9789949520268 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Sedakorda oleme kaardistanud suure hulga erinevate maade komme ja maiustusi. Maiasmoka atlases teevad kaasa sellised suurused nagu Belgia šokolaadid, Mozarti kuulid Austriast, Läti Kārumsi kohuke, tiramisu ja Pavlova kook, Kinderi üllatusmuna, söödavad putukad, komm nimega Spunk, muidugi ka Kalevi kommid ja paljud teised.

Magusasõber saab teada, millal vedelast šokolaadist läikivsiledaid tahvleid tegema õpiti, kes leiutas martsipani, milline kommivabrik on sõda pidanud, kus süüakse kaktusesiirupit ja kus samblikukomme, kus nätsutati esimest korda närimiskummi ja palju muud. Iga maa kohta on püütud üles leida just see maiustus või komm, mis võiks olla selle maa magusaks visiitkaardiks.

Tuntud magusakultuuriga maade kõrval on esindatud Lihavõttesaar, Bangladesh, mitmed Aafrika riigid. Kaardid aitavad maiasmokkadel järge pidada, kus maailmanurgas üks või teine maius alguse sai ja kus sellega maiustatakse.

Kokku räägitakse Maiasmoka atlases 130 maiustusest, mis on pärit 52st riigist. Lisaks leiab raamatust valiku eksootilisi maiuseretsepte.

NB! Lugemiseks soovitame varuda vähemalt ühe tahvli šokolaadi, sest hiljemalt kolmandal leheküljel hakkavad neelud nii käima, et ilma abivahenditeta jääb lugemine katki ja tuleb kommipoodi tõtata.

NB! Eesti Lastekirjanduse Keskus omistas 2014. aastal Maiasmoka atlasele Aasta Rosina auhinna! Aasta Rosina auhinda antakse välja alates 2004. aastast, eelnenud aasta jooksul ilmunud erilisele ja silmapaistvale eesti lasteraamatule. Žürii tõstis Maiasmoka atlase puhul esile uudset teemakäsitlust, koguperekesksust ja atlase head teostust, öeldes et raamat on ahvatlevalt illustreeritud ja hästi kujundatud. „See raamat on sobiv nii väikestele kui suurtele, nii ettelugemiseks kui ka ise lugemiseks ja muidugi niisama uurimiseks,” täiendab lastekirjanduse keskuse direktor Triin Soone. „See raamat on täiesti vältimatu kirjavara kõikidele reisisellidele. See raamat teeb maailma suuremaks ja paremaks ning selle lugeja targemaks.”

Lehitse valitud lehekülgi siin

Maiasmoka atlas on müügil ka Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes.

ISBN: 9789949520268

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Maiasmoka atlas”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi lisainfot