Regio Lotte atlas

9.00 

Regio Lotte atlas

9.00 

Tootekood: 9789949520183 Kategooriad: , ,

Kirjeldus

Lotte atlas on leiutatud spetsiaalselt laste jaoks! Kaartide selge kujutusviis, lastepärased leppemärgid ning illustratsioonid teevad Lotte atlase lugemise väga lihtsaks. Kaardiobjektide valikus on pearõhk sellel, mis lastele kõige huvipakkuvam – teemapargid, seikluspargid, mänguväljakud ja -toad, huvitavad muuseumid, matkarajad jmt. Atlases on ka viie linna plaanid: Tallinn, Riia, Vilnius, Helsingi ja Peterburi ning lisaks Euroopa üldkaart.

Lisaks kaartidele on atlases muudki põnevat! Atlas algab õpetusega, mis on kaart ja kuidas seda kasutada, antakse infot riikide ja soovituslike reisimarsruutide kohta ning nagu igas korralikus atlases, on siingi kohanimede indeks. Et väike reisihuviline saaks ka naaberriikides hakkama, siis on atlases väike sõnastik põhiliste käibefraaside kohta (tere, head aega, jäätis jne) eesti, setu, vene, läti, leedu ja soome keeles.

NB! Atlasega on võimalik sõita ka Eestist kaugemale, selle kaardiala hõlmab Eesti, Läti, Leedu, Lõuna-Soome ning Peterburi ja Kaliningradi ümbruse.

Lotte atlas on parim sõber pikkadel autosõitudel – siit leiad lugusid Lottest, mänge, nuputamisülesandeid, näpuharjutusi, joonistamist, värvimist ja muud huvitavat.

Toredaid jutte, muu hulgas ka lastega reisimiseks, leiate meie blogist.

Lehitse valitud lehekülgi siin.

Atlas on müügil ka Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes.

Välja antud aastal 2014.
ISBN: 9789949520183

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Regio Lotte atlas”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Küsi lisainfot