eng
« Uudised

Regio tähistab 25. sünnipäeva uue nimega Reach-U

Sel pühapäeval möödub meie ettevõtte ametlikust registreerimisest 25 aastat, aga sellest uuest verstapostist möödume juba ärinimega Reach-U.
Uus nimi ei ole tegelikult tundmatu – selle kaubamärgi all on tegutsetud rahvusvaheliselt juba üle tosina aasta.

„Üle poole meie käibest tuleb välismaalt, kus meid ainult selle nimega teataksegi. Kogu aeg on olnud vaja jagada selgitusi, et Reach-U on juriidiliselt hoopis AS Regio kaubamärk. Nüüd saab üks selgitamine vähem olema,“ sõnas AS Reach-U tegevjuht Ülo Säre ja lisas, et ka Eesti-siseselt on töötajad juba mõnda aega kasutanud reach-u.com emaili ning suunanud Reach-U kodulehele ja Facebooki.

Reach-U on tegev 34 riigis üle maailma, luues tarkvaralahendusi mobiilside, energeetika, metsanduse, turvalisuse, targa linna, turismi ja transpordi valdkondades. Ettevõtte teenused on kättesaadavad 25 mobiilioperaatori vahendusel miljonitele kasutajatele, mis muudab Reach-U üheks suurimaks asukohapõhiste lahenduste pakkujaks maailmas.
Reach-U unikaalsus seisneb võimekuses ühendada tarkvaratootmine ja andmetöötlus. 25 aasta jooksul on saadud kogemusi asukohapõhiste lahenduste, GIS-i ja kartograafia valdkonnas. Nende tegevustega jätkatakse ka uue nime alt. Eesti lõppkasutajatele mõeldud kaardid jäävad endiselt Regio kaartideks.

Rohkem informatsiooni meie tegevuste ja toodete kohta leiab kodulehelt www.reach-u.com ja Facebookist.