www.regio.ee
Lotte atlas

LEHITSE LOTTE ATLAST >

Lotte atlas on leiutatud spetsiaalselt lastele! Kaartide selge kujutusviis, lastepärased leppemärgid ning illustratsioonid teevad Lotte atlase lugemise väga lihtsaks. Kaardiobjektide valikus on pearõhk sellel, mis lastele kõige huvipakkuvam – teemapargid, seikluspargid, mänguväljakud ja -toad, huvitavad muuseumid, matkarajad jmt. 

Lisaks kaartidele on atlases muudki põnevat! Atlas algab õpetusega, mis on kaart ja kuidas seda kasutada, antakse infot riikide ja soovituslike reisimarsruutide kohta ning nagu igas korralikus atlases, on siingi kohanimede indeks. Et väike reisihuviline saaks ka naaberriikkides hakkama, siis on atlases väike sõnastik põhiliste käibefraaside kohta (tere, head aega, jäätis jne) eesti, setu, vene, läti, leedu ja soome keeles.

NB! Atlasega on võimalik sõita ka Eestist kaugemale, selle kaardiala hõlmab Eesti, Läti, Leedu, Lõuna-Soome ning Peterburi ja Kaliningradi ümbruse. Atlases on ka viie linna plaanid: Tallinn, Riia, Vilnius, Helsingi ja Peterburi ning lisaks Euroopa üldkaart.

Lotte atlas on parim sõber pikkadel autosõitudel – siit leiad lugusid Lottest, mänge, nuputamisülesandeid, näpuharjutusi, joonistamist, värvimist ja muud huvitavat.

LOTTE ATLASE ÜLESANNETE JA MÕISTATUSTE VASTUSED LEIAD SIIT >

LOE: Lastekas. ee tutvustab uut Lotte atlast >

Lotte atlast saab osta Rahva Raamatu ja Apollo raamatukauplustest, LOTTEMAALT, R-kioskitest, postkontoritest, Statoili, Premium-7 ja teistest tanklatest ja kaubanduskeskustest üle Eesti.

NB! Koos eestikeelse atlasega ilmus ka lätikeelne Lotte atlas - Lotes Atlants!
Lätikeelset Lotte atlast saab osta Lottemaalt, ja muidugi ka Läti raamatupoodidest.