eng

Kaardid

Kaardid

Kaarte teevad paljud. Regio on eriline, sest:

  • Regio oskab kujundada ka praktilised kaardid väga ilusaks ning mõistab neid trükkida nii paberile, põrandale, kasetohule, arvuti-, mobiili- või mõne muu vidina ekraanile;
  • Regio tunneb kohalikku kultuuri ja oskab kaartidele panna vajalikku infot, mis tavalisel geodeedil võib jääda kahe silma vahele;
  • Regio sõbrad on reisihuvilised inimesed. Regio teab seepärast maailmast palju ja oskab anda head nõu rändajatele.

Regio alustas kaardikirjastusena. Algusest peale spetsialiseerusime keerukate ja infomahukate kaartide tootmisele. Tänaseks on erinevate toodete loetelu väga lai.

Regio uhkuseks on rida keerukaid kaarte, mis on võitnud tunnustust ka väljaspool Eestit. Kõigepealt Regio Eesti teede atlas, ilma riigi toetuseta ilmuv ajakohaseima infoga Eesti teede atlas, siis Tallinna atlas ja Lasteatlas.

Valmistame kaarte internetirakenduste, GPS, mobiilsete lahenduste jaoks.

Kui kaart on ainult osa suuremast väljaandest, on võimalik meie käest tellida spetsiaalne kaart trükivalmi failina. Kui planeerite perioodilist väljaannet, on võimalik osta litsents, mis lubab samu trükioriginaale kasutada mitu korda. Tänu meie mahukale andmebaasile saame kiiresti leida teie väljaande spetsiifikaga kõige paremini sobiva väljanägemise.

Kõige ajakohasema infoga ja just teile sobiva kadreeringu ning kujundusega kaarte saate tellida suurel printeril trükituna. Materjalide, millele trükkida saab, valik on väga lai. Alustades erinevatest paberitest, kangastest lõpetades pvc, metalli ja puiduga.

Kaarte saab alusele kinnitada, raamida ja muul moel vääristada. Soliidses kontoris peab seinal rippuma soliidses raamis ja korralikul alusel kaart. Miks mitte panna kaart hoopis põrandale? Lahendusi on mitmeid. Küsige julgelt!

Eritellimusel kaardid:
Tel: 731 0122
kaardid@regio.ee