eng

Kaardid

Kaardid GPS-i, arvutisse, telefoni

Tel: 731 0122
kaardid@regio.ee


Mobiilsete seadmete levik võimaldab digitaalseid kaarte ja kaardirakendusi üha rohkem kasutada väljaspool kontorit - nii süle- kui ka tahvelarvutites, telefonides ja GPS seadmetes.

See vajadus on nii turistil kui ka ettevõtetel, kes soovivad väljas orienteeruda, asukohaga seotud infot sisestada, objekte kontrollida ning kasutada samu funktsioone, mis navigatsiooniseadmetel.

Regio tugevuseks on Eesti ja Baltikumi üks parimaid ruumiandmete ja kaartide andmebaas ning kogenud andmetöötlejad. See võimaldab genereerida vastavale seadmele sobivad, aktuaalsed, täpsed ning visuaalselt ilusad ja arusaadavad kaardid.

GPS-kaarte toodab Regio Garmini seadmetele. Vt. lähemalt GPS-kaardid

Samas on Regio Baltikumi andmed esindatud paljude teiste tootjate naviseadmetes – sh. TomTom, NNG, iGo, Navitel jpt. Nende kaartide uuendamine käib ainult tootja kodulehe kaudu.

Garmini naviseadmetesse on võimalik koostada kaarte ja kasutajakihte ka vastavalt klientide soovile. Vt. lähemalt GPS teemakaardid

Arvutis saab Regio koostatud Garmini kaarte kasutada BaseCamp programmi abil. Enamlevinud on siiski aluskaardid internetist. Spetsialistid, kes GIS tarkvara kasutavad ja soovivad kaarte vallasrežiimis (offline), saavad küsida „rätsepatööna“ valmistatud vektor- või rastergraafikas kaarte.