Atlased ja turismikaardid


Esimene Regio nime all ilmunud kaart oli 1989. aastal välja antud Eesti teede kaart (mõõtkavas 1:400 000). See oli Eestis koostatud ja ametlikult tiražeeritud detailne, tahtlike moonutusteta teedekaart, mis murdis läbi tolleaegsest tsensuurist ja lõpetas nõukogudeaegse kaardipõua. Alates sellest esimesest kaardist oleme koostanud väga palju erinevaid turismikaarte – nii Regio enda toodanguna kui ka tellimusena omavalitsustele ning asutustele-ettevõtetele.

Atlased

Regio Eesti teedeatlase esmatrükk ilmus 1994. aastal. Nüüdseks on sellest enimmüüdud ja suurima tiraažiga Eesti atlasest välja antud juba 21 trükki. Klassikaline paberatlas on jätkuvalt parim kaaslane reiside planeerimisel, aga ka reisil olles, kui digitaalse seadme aku on tühjaks saanud või mobiililevi kehv.
Lisaks Eesti teedeatlasele on meie valikus ka Balti riikide teedeatlas, Lotte atlas lastele ning Maiasmoka atlas magusasõpradele.

Regio atlased leiad e-poest.

Voldikkaardid

Koostame voldikkaarte nii Regio enda toodetena kui ka koostöös tellijatega erinevate piirkondade kohta.
Turismikaartide seas on populaarsust kogunud meie teemakaartide sari, kus on ilmunud Eesti ja Läti mõisate kaardid, Lastekaart ja Rattateede kaart. Rõhutatult selge kujutusviisiga „Luubita loetav“ kaardisari tutvustab aga Eesti piirkondi.

Regio turismikaardid leiad e-poest.

Tellimusel turismikaardid

Koostame ja trükime kliendi soovitud piirkonna ja infoga kaarte. Inforikas voldikkaart või liimplokist rebitav kaart annab piirkonnast hea ülevaate, on kasutajale käepärane, ja tellijale suhteliselt soodne lahendus piirkonna tutvustamiseks. Kaardi teisele küljele saab lisada piirkonda tutvustavaid tekste ja pilte. Pakume täislahendust: kaardi koostamine, tekstide toimetamine ja tõlkimine, kujundamine ning trükkimine.

Et saaksime Teie soovidest ja vajadustest parema ülevaate, palume tellimuse täpsustamiseks täita
hinnapäringu vorm.

E-post: kaardid@regio.ee
Telefon: 731 0122

Tehtud tööd