www.regio.ee
Eesti reisijuht

UUS!


Eesti reisijuht
312 lk, mõõdud 14 x 24 cm, pehme köide

Eesti keeles

Kirjastused Regio ja Jana Seta


Baltimaade suurimad kaardikirjastajad – Regio Eestist ja Jāņa Seta Lätist – panid seljad kokku ja said valmis kõige põhjalikuma Eesti reisijuhi, mis kunagi ilmunud.


Mahukas, ligi 600 foto ja 80 kaardiga illustreeritud reisijuht on rikkalik infoallikas kõigile, keda huvitab Eesti loodus, ajalugu ja kultuur. Raamat
viib rännuhuvilise haaravale avastusretkele mööda Eestit, tutvustades enam kui 800 vaatamisväärsust ja andes infot 70 muusemi kohta ning hõlmates kõik meie 15 maakonda ja eraldi ka Tallinna.


Kes Eestit juba natuke tunneb, leiab raamatust kindlasti tuttavaid kohti, mida nüüd uues valguses taasavastada. Kahtlemata aga palju rohkem põnevaid paiku, millest varem aimugi polnud või kuhu kunagi sattunud pole. Väike Eesti on tegelikult väga suur ja ilus: pikad liivarannad Pärnumaal, kaunid rannakülad Lahemaal, põnev Peipsiäär, paksud metsad Kõrvemaal, võimsad soomaastikud ja puutumatu loodus meie rahvusparkides, laulvad liivad Ruhnu saarel ja palju muud. Head avastamist!

Reisijuht on müügil Apollo ja Rahva Raamatu kauplustes üle Eesti, kaubanduskeskustes, postkontorites, Statoili ja Premium7 tanklates ja paljudes muudes müügipunktides.