Töötajad  

 


Kaardimeistrid
    
Nimi Amet e-mail @regio.ee Telefon 
Leida Lepik juhataja leida.lepik 731 0122 
Merle Annov tootmisjuht merle.annov 731 0122 
Anne Kokk projektijuht anne.kokk 731 0122 
Tõnis Laugesaar müügijuht tonis.laugesaar 731 0122 
Mirjam Parmasto müügijuht mirjam.parmasto 731 0122 
Alan Alliksoo geoinformaatik alan.alliksoo 731 0122 
Tavo Ani geoinformaatik tavo.ani 731 0122 
Helle Haavala projektijuht-geoinformaatik lapsepuhkusel 731 0122 
Kadri Järve geoinformaatik kadri.järve 731 0122 
Karli Kannel projektijuht karli.kannel 731 0122 
Kristlin Kiudorv geoinformaatik kristlin.kiudorv 731 0122 
Kadri Kurrel projektijuht-kartograaf kadri.kurrel 731 0122 
Kristel Kutsar projektijuht kristel.kutsar 731 0122 
Iris Laatsarus geoinformaatik iris.laatsarus 731 0122 
Triin Laur projektijuht-kartograaf triin.laur 731 0122 
Õie Nikkel geoinformaatik oie.nikkel 731 0122 
Tiit Pahmar geoinformaatik tiit.pahmar 731 0122 
Püü Polma kartograaf-arendaja lapsepuhkusel 731 0122 
Maris Pruuli ekspordijuht maris.pruuli 731 0122 
Kadri Pärn kartograaf-müügiassistent kadri.parn 731 0122 
Marilin Soe digitaliseerija marilin.soe 731 0122 
Merilin Soe digitaliseerija merilin.soe 731 0122 
Kertu Uibo korrektor-toimetaja kertu.uibo 731 0122 
Jevgeni Virves vanemarendaja jevgeni.virves 731 0122 
Risto Ülem geoinformaatik risto.ulem 731 0122 


Haldus
Nimi Amet e-mail @regio.ee Telefon 
Madis Paluoja finantsjuht madis@raatuse.ee  
Aivar Pärnpuu majandusjuhataja aivar.parnpuu 738 7300